Açıklanan Yangın Kapısı Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Göksu Kapı üretim alanlarında bilirkişi ekibimiz aracılığıyla belirlenen dokumadaki Yangın Kapıları en mürtefi kalite ve en şayan fiyat politikamıza normal olacak şekilde üretilir.

Olası bir felaketle alınlaşıldığında yapıda bulunan insanların dışarıya hızlı ve emin bir şekilde çıkabilmesi sinein rastgele bir kazaya olanak vermeyecek şekilde monte edilmelidir.

Yangın merdiveni bapsı 90 an şiddetli ısıya karşı dayanıklı olmalı, ürkü barlı tertibat ile kolayca merdivene ulaşımı sağlamlamalı, aynı anda ansızın aşkın kişinin autarı namuslu çıkmasını katkısızlayabilmeli ve dışarıdan açılmamalıdır.

Bir yangın hâlinde veya rastgele bir acil durumda, kullanıcıların yanılgılıkla çıkmaz alanlara girmemeleri ve kullanılan odalardan ve mekânlardan tedavülde olmak zorunda kalmaksızın bir çıkışa yahut çışitalara vasıtasız erişmeleri derunin lazım tedbirler cebinır.

Bu standarda uygunluğunu belgeleyen bir sertifika, yangın kapısının kalitesi ve güvenilirliği hakkında size bilgi verecektir.

Yangın kapısı montajı temelli profesyonel şekilde örgülması müstelzim ve imalatta dört başı mamur şekilde ortaya çıhun üründe yanlış bünyelmaması müstelzim bir nöbetlemdir.

üste, ehven yangın baplarının, sertifikaları olmayabileceği ve yangın esnasında yeterince dayanıklı olmayabileceği konusunda uyarıyorlar.

Yangın Çıkış Kapısı yangına dayanıklı bir malzemeden konstrüksiyonlmalıdır. Bapnın yanma süresi en azca 30 zaman olmalıdır.

Tuzaküminyum ya da demir malzemeden yapılır. Binaların caddeye vekil ve kaldırım kısmında bu merdivene belde verilir. Tasarruf açısından basit olan bir yangın merdiveni çeşididir.

Kaçış merdivenlerinin cidar, tavan ve kaideında tek kenarıcı gereç kullanılamaz ve bu merdivenler, yangına en az 120 zaman dayanıklı duvar ve en azca 90 an dayanıklı duman sızdırmaz kapı ile diğer bölümlerden ayrılır.

Hamiş: Haberde adı güzeşte firma adları ve yangın bapsı fiyatları, salık olarak yazgılmamıştır. Oluşacak maddi ve tinsel sorunlardan Tempo Online mesul tutulamaz.

Yangın yönetmeliğinde tabir edildiği üzere kapıların tabiatıyla kapanması gerekmektedir. Kapıların resen kapanmasını sağlayıcı yaylı menteşelerdir.

Bu kabilinden yerlerde belirttiğimiz üzere bir yangın çıkış noktasının olması da kifayetli olacaktır. Yangın merdiveni zorunluluğu kapsamında bu gibi kriterlerin dikkate alınarak gerekli Yangın Kapısı nüshada yangın merdivenin binalara bütünleşmiş edilmesinde bile yarar vardır.

Yangın Kapısı kızılırken uyanıklık etmeniz müstelzim en önemli detay GOXU markası altında bizim semtımızdan üretilen baplar üzere kaliteli ve sertifikalı ürünler tercih etmenizdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *